Aktualności

C2 I liga okręgowa RTS -UKS SMS 1:3

Za nami długo oczekiwany mecz z drużyną RTS WIDZEW.
Wreszcze mogliśmy się zmierzyć z drużyną, która chce grać w piłkę a nie muruje bramkę i liczy na fart w jakimś kontrataku. W mecz dobrze weszli zawodnicy Widzewa stwarzając sobie na początku dwie dobre okazje. Ale to było wszystko na co pozwoliliśmy dziś gospodarzom.

Nasi zawodnicy zdołali narzucić swój styl gry i mając w swoich szeregach taką indywidualność jaką dziś był Leonardo Pescicani niemiłosiernie punktowali rywali.

Przypominam, że Leo, który dziś zaliczył dwa trafienia i asystę to zawodnik rocznika 2005!

Pod koniec meczu gospodarze zdołali zdobyć honorową bramkę ale to wszystko na co było ich dziś stać.
Podziękowania dla obu ekip za stworzenie dobrego piłkarskiego widowiska. Szczególne podziękowania dla naszych chłopców, którzy nie zmieścili się w kadrze na dzisiejsze spotkanie ale byli z nami i dopingowali kolegów na boisku. Brawa także dla sztabu szkoleniowego bo efektów ich pracy mogą nam zazdrościć inni… Brawo UKS SMS 2004

Autor: Maciej Mirowski

Published by Sizzzar