Aktualności

UKS SMS Łódź wicemistrzem Polski U-16

Piłkarki nożne Bronowianka Kraków pokonały UKS SMS Łódź w finale Makroregionalnej Ligi Juniorek Młodszych, czyli finale mistrzostw Polski U-16 Decydowały karne 3:2, w normalnym czasie było 2:2. Tym samym przerwana została zwycięska passa SMS, który mistrzem kraju w U16 był od 2016 roku. Bronowianka za wygraną w Makroregionalnej Lidze Juniorek Młodszych otrzymała nagrodę w wysokości dwudziestu tysięcy złotych. Krakowianki nie przegrały żadnego meczu w MLJM. MVP finału Kaczor

Była to trzecia i ostatnia edycja Makroregionalnej Ligi Juniorek Młodszych. Od nowego sezonu rozgrywki zostaną zlikwidowane. W ich miejsce powstanie Centralna Liga Juniorek U17.

UKS SMS: Macała – Szubert, Lichwa, Skrzypińska, Libera (Wojtkowiak) – Kaczor, Lulkowska, Kolis – Pompa (Ścigajło), Krezyman, Dyśkowska (Czuj).

Published by Marcinek