Aktualności

Miłosz Stępiński: Teraz zawodniczki muszą się skupić na klubach

– Nie wiem, kiedy zagramy najbliższy mecz – powiedział w wywiadzie dla PAP, trener reprezentacji Polski piłkarek nożnych Miłosz Stępiński. – Mistrzostwa Europy zostały przełożone o rok, na lipiec 2022. Najważniejsze, by ruszyły kluby, bez tego nie ma co mówić o rozgrywkach międzynarodowych. Nie wiem, jak będzie wyglądał kalendarz. Pojawiły się informacje, że wrześniowe terminy spotkań też nie są pewne, bo nie wiadomo, czy będą funkcjonowały loty międzynarodowe. Wyczekujemy, zawodniczkom mówię, by o kadrze zapomniały do początku sierpnia, a teraz skupiły się na swoich klubach.
Nie wiadomo, czy ligowe rozgrywki zostaną dokończone, czy będzie drugi okres przygotowawczy, jak będzie wyglądała sytuacja w klubach, czy po pandemii będą miały pieniądze na działanie, czy sekcje kobiece w męskich klubach wytrzymają?

fot. laczynaspilka.pl

Published by Marcinek