Aktualności

Piłkarki muszą jeszcze czekać na decyzję

Ekstraliga piłkarek nożnych została zawieszona 13 marca. Od tego czasu wszystkie zawodniczki, w tym TME Grot SMS, trenują indywidualnie w domach. Nadal nie wiadomo, jak będą wyglądały losy sezonu. Nadal aktualne jest pytanie, odwołać czy dokończyć rozgrywki?
Piłkarze ekstraklasy są już pewni, że liga ruszy 29 maja. Piłkarki nadal nie widzą, na czym stoją. Nieoficjalnie wiadomo, że decyzja zapadnie 11 maja.

W Argentynie  kobieca liga została przedwcześnie zakończona z powodu pandemii. To wszystko przy ponad 4 tysiącach potwierdzonych przypadkach i ponad 200 zgonach. Podczas gdy w Polsce mamy ponad 12 tysięcy przypadków.w piątek 8 maja ma zostać ogłoszony koniec sezonu w kobiecej piłce nożnej z powodu pandemii COVID-19.
8 maja, j z powodu pandemii COVID-19, ma zostać ogłoszony koniec sezonu w kobiecej piłce nożnej w Hiszpanii.

Published by Marcinek