Aktualności

Uwaga na reprezentantkę Słowacji

Piłkarki nożne TME Grot SMS przygotowują się do nowego sezonu ekstraligi. W sobotę podopieczne trenera Marka Chojnackiego zagrają mecz sparingowy z Czarnymi. Spotkanie w Sosnowcu rozpocznie się o godz. 13.30.

Podopieczne trenera Sebastiana Stemplewskiego w miniony weekend pokonały we Wrocławiu Śląsk 1:0.  Bramkę zdobyła Veronika Slukova (71). Warto dodać, że Słowaczka trafiła do Czarnych w połowie lipca. Jest reprezentantką swojego kraju. Dwudziestojednoletnia zawodniczka przyszła do Czarnych po półrocznej grze w Austrii Wiedeń, gdzie zdobyła jedenaście goli. Wcześniej grała w słowackim MSK Żilina,  z którego trafiła do drugoligowego austriackiego SV Horn w którym pokonywała bramkarki rywalek aż dwadzieścia osiem razy w trzydziestu trzech spotkaniach. Jest regularnie powoływana do słowackiej kadry.

Published by Marcinek