Aktualności

Puchar Polski i podsumowanie gier kontrolnych

W poprzedni weekend drużyna seniorów która występuję w klasie okręgowej mierzyła się z Vicorią Rabień. Gry kontrolne rozegrały między sobą dwie najstarsze Centralne Ligi Juniorów U18 i U17. Natomiast Rocznik 2007 podejmował na własnym boisku Skrę Częstochowa, a Rocznik 2006 mierzył się na wyjeździe z Wisłą Płock

W Nadchodzący weekend rusza pierwsza kolejka klasy okręgowej seniorów.
Zaczynamy derbami z AKS-em.

Centralna Liga Juniorów U18 rozegra sparing z Polonią Warszawa. Będzie to sprawdzian generalny przed pierwszą ligową kolejką w której będziemy podejmować na własnym boisku z Zagłębie Lubin.

PUCHAR POLSKI

UKS SMS Łódź – Victoria Rabień 3:1
Bramki: Kuna, Woźnikiewicz, Błoch

CLJ u18 – CLJ u 17 7:1
bramki: Bramki Zmarzlik x3 Kuna x2 Drapiński, Paciorek
Skład: Burek ( 60′ Ciołek) Florczak ( 60′ Błoch ) Domagała ( 60′ Owsiak ) Drapiński Król – Laskowski ( 60′ Grądzki ) Dela Urbański ( 60′ Szpucha ) Paciorek ( 60′ Majkowski ) – Zmarzlik Kępisty ( 10′ Pałgan 46 ’ Kuna )

Wisła Płock – UKS SMS Łódź 2006 3:3
Bramki: Czajka (Pieczarka), Zawadzki (Kaczmarek),  Zawadzki

W sobotę zagraliśmy kolejny mecz kontrolny. Tym razem przeciwnikiem była drużyna Wisły Płock. Mecz rozegrany został w wymiarze 2x50min. Spotkanie było toczone w szybkim tempie z wieloma dobrymi akcjami z obu stron. Tym razem żadnej z drużyn nie udało się wygrać meczu i z przebiegu gry remis jest jak najbardziej zasłużony. Trenerzy zdobyli dobry materiał do analizy gry zespołu.

 

UKS SMS Łódź 2007 – Skra Częstochowa 1:4
bramka: Kaczmarek

Skład 1: Olgierd -Pacyna, Witczak, Jakubowski, Zieliński – Lasoń, Szpura Maciej, Juśkiewicz, Dobrowolski- Zawadzki, Dominiak.

Skład 2: Olgierd- Hes, Witczak, Strzałkowski, Mujżel – Szpura Maciej, Kaczmarek, Aimar, Surynowicz – Sosnowski, Juszczak ( Ternovsky)
Bramkę dla naszego zespołu strzelił Kaczmarek z Rzutu wolnego . Goście strzelali po błędach Bramkarzy

Published by Janusz Matusiak