Aktualności

PODSUMOWANIE RUNDY: Centralna Liga Juniorów U15 ! Trenerzy: Tomasz Tomaszewski & Piotr Czaplarski

W Centralnej Lidze Juniorów U15, występuje I drużyna prowadzona przez trenerów Tomasza Tomaszewskiego i Piotra Czaplarskiego. Drugi zespół został już przez nas podsumowany i możecie o nim przeczytać tutaj:

https://ukssmslodz.pl/2020/12/17/podsumowanie-rundy-i-liga-wojewodzka-c1-trampkarz/

CLJ U15 jest podzielona na 4 grupy. Nasz zespół występuję w grupie A, w której mierzył się z takimi z zespołami jak: Legia Warszawa, Escola Varsovia, Jagielonia Białystok, MKS Polonia Warszawa, MKS Znicz Pruszków, Widzew Łódź i Olimpia Elbląg. Po rundzie jesiennej z Centralną Ligą pożegnały się drużyny Olimpii Elbląg i Widzewa Łódź. Awans wywalczyły drużyny Warty Poznań i AKS SMS Łódź.

PODSUMOWANIE
Centralna Liga Juniorów U15

Drużyna na koniec rundy jesiennej uplasowała się na szóstym miejscu miejscu w swojej lidze.

Zespół prowadzony przez trenerów Tomasza Tomaszewskiego i Piotra Czaplarskiego odniósł trzy zwycięstwa, dwa razy zremisował i doznał dziewięciu porażek.

Jako gospodarz wygraliśmy dwa razy i pięć razy przegraliśmy,
Na wyjeździe drużyna przegrała cztery razy. Raz schodziła z boiska z kompletem punktów oraz dwa razy dzieliła się punktami.

Bilans bramkowy na koniec rundy wyniósł 17 strzelonych i 33 straconych goli. Na własnym boisku strzeliliśmy 9 bramek, a na boiskach przeciwnika 8 bramek. 

Najlepszymi strzelcami drużyny zostali Kaczmarek Oktawian i Filip Rusek oboje ustrzelili po cztery bramki. Filip dodatkowo strzelił trzy gole w I lidze Wojewódzkiej.

 

Published by Janusz Matusiak