Aktualności

W niedzielę wielka mistrzowska feta! Trzeba być na stadionie przy ul. Milionowej

W niedzielę o godzinie 16 piłkarki nożne TME SMS Łódź, spotkaniem z Olimpią Szczecin, zakończą sezon ekstraligi. Podopieczne już w poprzedniej kolejce podopiezcne trenera Marka Chojnackiego osiągnęły historyczny sukces i sięgnęły po mistrzostwo Polski! Tuż po końcowym gwizdku niedzielnego  meczu na stadionie przy ul. Milionowej odbędzie się oficjalne wręczenie pucharu, medali oraz mistrzowska feta.
– Liczymy, że na ten mecz przyjdzie wielu kibiców – mówi  Janusz Matusiak, prezes klubu. – Wszystkich serdecznie zapraszamy na stadion, wstęp wolny. Będzie okazja do obejrzenia w akcji świeżo upieczonych mistrzyń Polski.  PZPN jak co roku przygotował pomeczową oprawę. Będzie oficjalne wręczeniu pucharu oraz medali. Na kibiców czekają różne prezenty, w tym te przygotowane przez firmę TME, na którą zawsze możemy liczyć. Między innymi będziemy rozdawać kibicom szaliki oraz okazjonalne koszulki. Widzowie na pewno nie wyjdą głodni, gdyż nasz sponsor Pamso przygotował grilla.

Published by Marcinek