Aktualności

Zwycięstwo piłkarek UKS SMS w pierwszym meczu półfinałowym

W pierwszym spotkaniu  półfinałowym piłkarek nożnych Centralnej Ligi Juniorek U-17 UKS SMS Łódź pokonał AS Stomil Olsztyn 2:0. Rewanżowe spotkanie odbędzie się za tydzień w Olsztynie, a zwycięzca z lepszym bilansem w dwumeczu awansuje do finału rozgrywek.
UKS SMS Łódź- AS Stomil Olsztyn 2:0
1 :0 – Rohn (2)
2 :0 – Grzelak (88)
UKS SMS: Patrycja Banach, Oliwia Bałdyga (Sandra Kowalska), Julia Kolis, Klaudia Kiełczewska, Martyna Bartczak, Oliwia Domin (Ula Onoszko), Magda Dąbrowska (Nadia Krezyman), Klaudia Maciejko, Natalia Rohn, Amelia Majtczak (Ola Grzelak), Julia Wroniarska (Maja Świątek – Emilia Warelis) rezerwowa Amelia Niedzielska, sztab szkoleniowy: Sebastian Papis, Marzena Salamon – trenerzy, Inez Sikora – kierownik, Michał Mikołajczyk – fizjoterapeuta.

Published by Marcinek