Aktualności

Mistrzynie Polski zaczną przygotowania na początku lipca

4 lipca piłkarki nożne TME SMS Łódź rozpoczną przygotowania do startu sezonu 2022/2023. Jednym z jego głównych punktów będzie start drużyny w eliminacjach Ligi Mistrzyń.
Mistrzynie Polski walkę o fazę grupową tych rozgrywek rozpoczną od 1. rundy eliminacyjnej. Na tym etapie zostaną rozegrane mini turnieje. W każdym z nich wystąpią cztery drużyny, z których tylko jedna awansuje do decydującej fazy eliminacyjnej. TME SMS Łódź rywali w mini turnieju pozna 24 czerwca. Tego dnia odbędzie się losowanie w Nyonie, w Szwajcarii. Mini turnieje zostaną rozegrane w dniach 18-21 sierpnia.

Ostatnia runda eliminacji zostanie przeprowadzona w formie dwumeczu, z którego zwycięzca awansuje do fazy grupowej Champions League. Spotkania odbędą się 20/21 września (pierwsze mecze) oraz 28/29 września (rewanże).

Published by Marcinek