Aktualności

Liga Mistrzyń. W czwartek TME SMS gra z Anderlechtem Bruksela

Łódzkich kibiców żeńskiego futbolu czekają nie lada emocje związane  ze spotkaniami eliminacji Ligi Mistrzyń, które r 18 sierpnia odbędą się na stadionie im. Władysława Króla w Łodzi.  W pierwszym dniu turnieju Mistrz Polski  TME SMS Łódź  zmierzy się z drużyną Anderlechtu. Spotkanie to odbędzie się w czwartek, 18 sierpnia, o godzinie 20. Wejściówki kosztują tylko 5 złotych i można je nabywać za pośrednictwem platformy kupbilet.pl

– Wszystkich łodzian zapraszam na ten piękny obiekt. Jedno mogę zapewnić – dziewczyny zostawią tutaj swoje serce. Każdy, kto przyjdzie oglądać mecze TME SMS Łódź, wyjdzie zauroczony grą naszych piłkarek. Wynik tak naprawdę jest nieważny. Na tym poziomie startujemy dopiero pierwszy raz. Będziemy zbierać doświadczenie – mówi  Janusz Matusiak, Prezes UKS SMS Łódź.

Eliminacje UEFA Women’s Champions League w Łodzi:

18.08.2022 (czwartek) – godzina 14:00 – FC Gintra – KuPS Kuopio

18.08.2022 (czwartek) – godzina 20.00 – Anderlecht Bruksela – TME SMS Łódź

21.08.2022 (niedziela) – godzina 12:00 – Mecz o 3 miejsce

21.08.2022 (niedziela) – godzina 18:00 – Finał

Published by Marcinek