Aktualności

Liga Mistrzyń TME SMS – Anderlecht Bruksela 2:3

W spotkaniu I rundy eliminacji Ligi Mistrzyń, piłkarki nożne TME SMS Łódź przegrały 2:3 z belgijskim RSC Anderlechtem Bruksela. Spotkanie rozegrano na Stadionie Miejskim im. Władysława Króla. Tym samym łodzianki nie awansują do kolejnej rundy eliminacji.
RSC Anderlecht Féminin –  TME SMS Łódź 3:2
Bramki: Alexis Taylor Thornton 57, 90, Lola Wajnblum 66 – Anna Rędzia 13, Dominika Kopińska 49, karny

TME SMS: Oliwia Szperkowska – Yurina Enjo (81, Urszula Onoszko), Daria Sokołowska, Wiktoria Zieniewicz, Julia Kolis – Nadia Krezyman (64, Magdalena Dąbrowska), Ernestina Abambila, Gabriela Grzybowska, Anna Rędzia – Klaudia Jedlińska, Dominika Kopińska.

Podopieczne trenera Marka Chojnackiego zagrają 21 sierpnia o godz. 12 w Łodzi z w meczu o trzecie miejsce w turnieju eliminacyjnym z litewskim Gintra-Universitetas Szawle.

Published by Marcinek