Aktualności

Szperkowska i Jedlińska powołane do reprezentacji

Znane są powołania do reprezentacji Polski piłkarek nożnych  na dwa towarzyskie mecze ze Szwajcarią, które zostaną rozegrane w Hiszpanii. Pierwszy mecz odbędzie się 17 lutego o godz. 15.30, a drugi zostanie rozegrany 21 lutego o godz. 16. Powołanie otrzymały Oliwia Szperkowska i Klaudia Jedlińska z TME SMS Łódź.

Bramkarki: Karolina Klabis (AZS UJ Kraków), Kinga Szemik (Stade de Reims, Francja), Oliwia Szperkowska (UKS SMS Łódź).

Obrończynie: Kayla Adamek (Vittsjö GIK, Szwecja), Zofia Buszewska (Czarni Sosnowiec), Małgorzata Grec (Dijon Football Côte-d’Or, Francja), Sylwia Matysik (TSV Bayer 04 Leverkusen, Niemcy), Małgorzata Mesjasz (AC Milan, Włochy), Martyna Wiankowska (1. FFC Turbine Potsdam, Niemcy), Oliwia Woś (FC Zürich Frauen, Szwajcaria), Anna Zapała (AZS UJ Kraków).

Pomocniczki: Adriana Achcińska (1.FC Köln, Niemcy), Dominika Grabowska (FC Fleury 91, Francja), Nikol Kaletka (Czarni Sosnowiec), Kinga Kozak (Glasgow City FC, Szkocja), Klaudia Lefeld (Górnik Łęczna), Tanja Pawollek (Eintracht Frankfurt, Niemcy).

Napastniczki: Klaudia Jedlińska (UKS SMS Łódź), Nikola Karczewska (Tottenham Hotspur FC, Anglia), Natalia Padilla-Bidas (Servette FC Genewa, Szwajcaria), Ewa Pajor (VfL Wolfsburg, Niemcy), Natalia Wróbel (Brøndbyernes IF, Dania), Weronika Zawistowska (1.FC Köln, Niemcy).

 

Published by Marcinek