Aktualności

III Edycja Ogólnopolskich Testów Naborowych w UKS SMS Łódź

 

UKS SMS Łódź kolejny raz będzie gospodarzem Ogólnopolskich Testów Naborowych. Już 16.05 nasz klub po raz kolejny przeprowadzi treningi testowe dla zawodników zainteresowanych dołączeniem do naszych drużyn oraz Szkoły Mistrzostwa Sportowego.

W ostatnich edycjach testów udział wzięło ponad 100 zawodników z całego kraju, a kilku z nich dzisiaj reprezentuje barwy UKS SMS Łódź. Tegoroczne ogólnopolskie testy naborowe to doskonała możliwość zaprezentowania się dla wszystkich zawodników, którzy są zainteresowani rozpoczęciem nauki w roku szkolnym 2023/24 w naszej szkole sportowej. Testy będą przeprowadzone dla zawodników urodzonych w 2008, 2009 oraz 2010 roku.

Formuła testów będzie opierała się o dwie jednostki treningowe. Zawodnicy rozpoczną dzień od treningu, po którym zapoznają się z naszymi obiektami klubowymi (bursa, szkoła, boiska, jadalnia, odnowa biologiczna, siłownia), a następnie zjedzą obiad. Po południu odbędzie się drugi trening w formie gry wewnętrznej, w której zawodnicy będą oceniani przez sztab trenerów UKS SMS Łódź. Testy organizowane będą w godzinach 09:00-17:00.

W czasie testów dla rodziców oraz opiekunów będą również dostępni trenerzy naszej Akademii. Każdy rodzic będzie mógł wziąć udział w oprowadzeniu po obiektach klubowych, obejrzeć treningi, jak również porozmawiać z trenerami prowadzącymi dane grupy.

Aby zapisać zawodnika na testy i zarezerwować swoje miejsce należy wypełnić formularz testowanego zawodnika (do pobrania poniżej) oraz wysłać go na adres mailowy: bartosz.szymanski@ukssmslodz.pl

KARTA TESTOWANEGO ZAWODNIKA

Wszystkich zainteresowanych wzięciem udziału zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego:

bartosz.szymanski@ukssmslodz.pl

500-822-780

 

Published by Redakcja