Aktualności

W niedzielę na Widzewie mecz na szczycie. TME SMS kontra GKS Katowice

To bez wątpienia hit w ekstralidze piłkarek nożnych. W niedzielę na stadionie Widzewa, przy al. Piłsudskiego, drużyna TME SMS Łódź zmierzy się z GKS Katowice.  Mecz rozpocznie się o godzinie 19.45. Będzie to kluczowe spotkanie dla układu górnej części tabeli, które prawdopodobnie zadecyduje o tym, kto zostanie mistrzem Polski!

Na trzy kolejki przed końcem, obie drużyny prowadzą w tabeli z tą samą liczbą punktów i przewagą czterech oczek nad Górnikiem Łęczna. Piłkarki ze Śląska są w nieco lepszej sytuacji, bo w pierwszej rundzie pokonały łodzianki 3:0.

Mistrzynie Polski  zapraszają na mecz wszystkich kibiców i obiecują wielkie emocje. Wstęp jest bezpłatny (wejścia numer 11 i 12), spotkanie rozegrane zostanie przy sztucznym oświetleniu.

Published by Marcinek