Aktualności

Polski pokonały Wietnamki. Bramka Gabrieli Grzybowskiej

Reprezentacja Polski piłkarek nożnych do lat 23 pokonała Wietnam 2:1 (1:0) w towarzyskim spotkaniu rozegranym w Pruszkowie. Bramki dla biało-czerwonych zdobyły Magdalena Sobal (22) i zawodniczka UKS SMS Łódź Gabriela Grzybowska (58, karny).

W podstawowej jedenastce zagrało  aż pięć zawodniczek UKS SMS: Oliwia Szperkowska, Klaudia Jedlińska, Oliwia Domin, Wiktoria Zieniewicz i Gabriela Grzybowska. Na ławce rezerwowych zasiadły:  Oliwia Bałdyga i Paulina Filipczak, Daria Sokołowska.

Był to pierwszy oficjalny mecz polskiej kadry w tej kategorii wiekowej.  Reprezentacja Wietnamu przygotowuje się do Mistrzostw Świata. We wcześniejszych meczach towarzyskich w tournee po Europie Wietnam wygrał 2:1 z Eintracht U20 i Schott Mainz 2:0.

Published by Marcinek