Aktualności

Udany sezon rocznika 2014

Młodzi zawodnicy UKS SMS Łódź właśnie wrócili z silnie obsadzonego turnieju Akademia CUP rozgrywanego w Konstantynowie Łódzkim. Zawodnicy z rocznika 2014 pokazali się z bardzo dobrej strony, podobnie z resztą jak miało to miejsce w przeciągu całego sezonu.

W ostatnich miesiącach, nasi zawodnicy rywalizowali w rozgrywkach ligowych prowadzonych przez ŁZPN z rówieśnikami z: MSP Olechów-Janów, AP Andrespolia, Sport Perfekt Łódź, Milan Club Polonia Łódź oraz UKS 35 Łódź.

„Podsumowując mecze w tej kategorii wiekowej, zwycięstwo oczywiście nie było na pierwszym planie. Celem nadrzędnym było realizowanie zadań nad którymi pracujemy w czasie jednostek treningowych i powielanie ich w meczach. Zdecydowanie przez całą rundę dominowały pozytywne zachowania, natomiast nad błędami staraliśmy się pracować w taki sposób, aby w kolejnych gracj je wyeliminować.” – podsumowuje trener Piotr Wasiak.

„Bardzo dobrze wyglądała również współpraca z trenerami przeciwnych drużyn w kwestii ustalania gier i poziomu poszczególnych zespołów. Dzięki temu mecze mogła rozgrywać znaczna część zawodników trenujących w grupie, również zawodnicy, którzy dołączyli do nas niedawno. Cieszymy się, że nie tylko jednostki, ale wszyscy zawodnicy w naszej grupie poczynili w tym czasie znaczący progres. Teraz czekamy już na kolejny sezon, w którym rozpoczniemy grę na większym boisku w formacie 7×7.”

Dobra robota chłopaki, trzymamy kciuki!

Published by Janusz Matusiak