Aktualności

Pierwsza drużyna piłkarek nożnych zaczęła przygotowania

UKS SMS Łódź, zespół ekstraligi, rozpoczął już przygotowania do nowego sezonu. Grającym drugim trenerem drużyny została Patrycja Balcerzak, wielokrotna reprezentantka Polski, mistrzyni kraju z Medykiem Konin i Górnikiem Łęczna, była zawodniczka Bundesligi w SC Sand, w minionym sezonie piłkarka zespołu hiszpańskiej ekstraligi – Sportingu Huelva.
Nasz klub  pozyskał z KKP Bydgoszcz lewonożną Aleksandrę Stasiak i ofensywną Karolinę Majdę, ze Śląska Wrocław powróciła bramkarka Monika Sowalska (zdobyła z SMS wicemistrzostwo kraju w 2021 roku) i ze Skry Częstochowa obrończyni Milena Kowalska.
Odeszły: Szperkowska i Rędzia (Czarni), Cuevas (powrót do USA), Konat, Enjo, Jedlińska (Dijon) i Kopińska (Fleury).

Published by Marcinek