czwartek, 21 września

Aktualności

Pierwsza drużyna piłkarek nożnych zaczęła przygotowania

UKS SMS Łódź, zespół ekstraligi, rozpoczął już przygotowania do nowego sezonu. Grającym drugim trenerem drużyny została Patrycja Balcerzak, wielokrotna reprezentantka Polski, mistrzyni kraju z Medykiem Konin i Górnikiem Łęczna, była zawodniczka Bundesligi w SC Sand, w minionym sezonie piłkarka zespołu hiszpańskiej ekstraligi – Sportingu Huelva.
Nasz klub  pozyskał z KKP Bydgoszcz lewonożną Aleksandrę Stasiak i ofensywną Karolinę Majdę, ze Śląska Wrocław powróciła bramkarka Monika Sowalska (zdobyła z SMS wicemistrzostwo kraju w 2021 roku) i ze Skry Częstochowa obrończyni Milena Kowalska.
Odeszły: Szperkowska i Rędzia (Czarni), Cuevas (powrót do USA), Konat, Enjo, Jedlińska (Dijon) i Kopińska (Fleury).

Published by Marcinek