Aktualności

Sporo zmian w zespołach ekstraligi

Dzisiaj trochę wieści z innych drużyn ekstraligi piłkarek nożnych.  Kolejną zawodniczką, która zdecydowała się na przenosiny do Włoch jest Kinga Ejzel, nowa piłkarka Lecce.  Ten klub gra e włoskiej Serie C, czyli na trzecim poziomie rozgrywkowym.

Ofensywnie usposobiona 24-latka przez ostatni rok grała w Pogoni Tczew, który będzie pierwszym rywalem UKS SMS w nowym sezonie.

Z kolei Wiktoria Lewandowska, która ostatni sezon spędziła we włoskim U.S. Città di Pontedera CF (występował w Serie C) podpisała kontrakt z AZS-em UJ Kraków.

Rekord Bielsko-Biała pozyskał na zasadzie transferu definitywnego Agnieszkę Glinkę ze spadkowicza z ekstraligi, Sportis KKP Bydgoszcz.

Agnieszka Glinka jest czwartą zawodniczką pozyskaną przez beniaminka ekstraligi z Bielska-Białej w letnim okienku transferowym. Wcześniej zakontraktowane zostały: Esther Sunday; Jessica Ludwiczak oraz Daria Długokęcka.

Published by Marcinek