Polska pokonała Serbię. Wiktoria Zieniewicz rozegrała całe spotkanie

Reprezentacja Polski piłkarek nożnych wygrała 2:1 (2:0) z  Serbią w meczu 3. kolejki grupy 3 dywizji B Ligi Narodów. Cały mecz w biało-czerwonych barwach rozegrała Wiktoria Zieniewicz z UKS SMS Łódź.

Beamki: Andjela Frajtović 17, samobójcza, Ewa Pajor 42 – Jovana Damnjanović 75

Polska:  Katarzyna Kiedrzynek –  Sylwia Matysik, Wiktoria Zieniewicz,  Oliwia Woś,  Martyna Wiankowska – Dominika Grabowska (84,  Adriana Achcińska),  Tanja Pawollek,  Klaudia Lefeld (55,  Kinga Kozak) –  Natalia Padilla,  Ewa Pajor,  Kayla Adamek (67,  Natalia Wróbel).

W drugim dzisiejszym meczu rozegranym o godzinie 16:00 Grecja wygrała 2:1 z Ukrainą.

W dywizji B zwycięzcy grup awansują do dywizji A, a drużyny z drugich miejsc rozegrają baraże z zespołami, które zajęły trzecie miejsce w grupach dywizji A.