Rozgrywki Juniora Młodszego na finiszu rundy

Juniorzy Młodsi występujący w I Lidze Wojewódzkiej rozkręcają się w każdym kolejnym meczu. Do końca rundy w kategorii B1 zostały już tylko 3 mecze, a walka o CLJ robi się coraz bardziej zacięta.

UKS SMS Łódź w dalszym ciągu pozostaje w ligowym czubie. Zawodnicy trenera Perlińskiego w 12 spotkaniach zdobyli 29 punktów i na ten moment do lidera tracą już tylko jedno „oczko”.

„Ostatnie spotkania napawają optymizmem i większość z nich zakończyła się dość wysokimi i pewnymi zwycięstwami naszej drużyny. Dodatkowo, możemy być zadowoleni z tego, że kilku zawodników dostało szansę w drużynie Juniora Starszego oraz w Lidze Okręgowej i z powodzeniem radziło sobie w rywalizacji ze starszymi zawodnikami” – ocenia ostatnie tygodnie trener Marcin Perliński.

Zawodnicy z rocznika 2007 zmierzą się w obecnej rundzie jeszcze z drużynami: Włókniarza Pabianice, SAP Andrespolią i Borutą Zgierz.

Published by Redakcja