Aktualności

Polska zremisowała na wyjeździe z Serbią

Piłkarki nożne reprezentacji Polski rozegrały kolejny mecz w premierowej edycji Ligi Narodów kobiet. Nasze reprezentantki zremisowały z Serbią 1:1. Dzięki temu rezultatowi biało-czerwone są o krok od awansu do Ligi A. Teraz wystarczy, że wygrają jeden z dwóch pozostałych spotkań grupowych.

Serbia – Polska 1:1 (0:1)
0:1 – Natalia Padilla–Bidas (43, głową), 1:1 – Dina Blagojevic (52, głową).

Polska: Katarzyna Kiedrzynek – Sylwia Matysik, Małgorzata Grec (61. Adriana Achcińska), Oliwia Woś, Martyna Wiankowska – Dominika Grabowska, Tanja Pawollek, Klaudia Lefeld (90+1 Natalia Wróbel)– Natalia Padilla–Bidas, Ewa Pajor, Ewelina Kamczyk (69. Kayla Adamek).

W trzech pierwszych kolejkach pokonały Grecję (3:1), Ukrainę (2:1) oraz Serbię (2:1).

Published by Marcinek