Aktualności

W sobotę mecz we Wrocławiu ze Śląskiem

Orlen ekstraliga piłkarek nożnych  wraca do rywalizacji  po dwutygodniowej przerwie przeznaczonej na mecze narodowych reprezentacji.

W sobotę UKS SMS Łódź  zagra na Kłokoczycach ze Śląskiem Wrocław. Spotkanie rozpocznie się o godz. 12.

Zespół trenera Marka Chojnackiego czeka poważne wyzwanie. Wrocławianki w poprzedniej serii  mistrzowskiej, na gdańskiej Polsat Plus Arenie, pokonały miejscowy AP Orlen 3:0. Bramki dla WKS  strzeliły Marcelina Buś, Magdalena Półrolniczak i Dominika Szkwarek.  Warto przypomnieć, że tydzień wcześniej łodzianki  przegrały w Gdańsku 0:1, a wrocławianki wysoko pokonały AZS UJ Kraków 4:0.

Nie ma wątpliwości, że odmłodzony zespół z ul. Milionowej  czeka poważna piłkarska przeprawa i walka o to, by utrzymać się czołówce tabeli ekstraligi.

 

Published by Marcinek