Aktualności

Zapisy do piłkarskich sekcji trwają cały rok

Chcesz spróbować swoich sił w jednej z najlepszych akademii w Polsce szkolących dzieci i młodzież ?
Ciężko Ci jest dopasować się do narzucanych terminów testów ?
Nie odpowiada Ci podróżowanie po mieście między szkołą, bursą, a miejscem treningu/meczu ?

Jesteśmy wiodącym ośrodkiem szkolenia dzieci i młodzieży w piłce nożnej. Z naszej szkoły wywodzi się wiele reprezentantek seniorskiej jak i młodzieżowych kadr Polski oraz zawodniczek, które regularnie grają na szczeblu centralnym (Ekstraliga, I liga, II liga) m.in:  W.Zieniewicz, O.Szperkowska, K.Konat, N.Krezyman, K.Jedlińska, D.Kopińska, A.Rędzia, A.Achcińska, O.Domin, P.Filipczak, N.Karczewska i wiele wiele innych

Nasze drużyny regularnie występują w rozgrywkach CLJ U-18, CLJ U-16, futsal U-19,17,15, Puchar Polski w Futsalu i wiele innych
Jesteśmy otwarci, właśnie dla Ciebie, przez cały rok

Nasz ośrodek to powierzchnia ponad 9 hektarów na której znajdziesz 7 boisk piłkarskich, boisko do siatkonogi, hala, szkoła (liceum i szkoła podstawowa), dwie bursy, stołówka szkolna, dwie siłownię, basen, boisko do piłki plażowej, gabinety fizjoterapii

Po kontakcie z naszymi Trenerami ustalimy dogodny dla Ciebie termin testów piłkarskich
* Wioletta Miazio 502 754 781 (CLJ U-16)
* Sebastian Papis 605 817 890 (CLJ U-18)
Czekasz na lepszy moment ?
Nadszedł właśnie dziś
Czekamy właśnie na Ciebie

UKS SMS Łódź- Piłka Nożna Kobiet

Published by Marcinek