Aktualności

Rocznik 2008 przed nowymi wyzwaniami

Początek przygotowań mają również za sobą zawodnicy trenera Pyrdoła i Wasiaka z rocznika 2008, którzy już w pełni szlifują formę przed rozgrywkami ligowymi.

Zawodnicy zespołu 2008 podzieleni zostali na dwie grupy, w ramach których będą uczestniczyli w grach kontrolnych. Grupa A będzie mogła sprawdzić się w meczach z AP Brychczy, KKS Kalisz, Wisłą Płock, Polonią Warszawa, Varsovią i AKS Łódź. Zawodnicy z drugiej drużyny rozegrają mecze z T.S. Szczerbiec Wolbórz, Stal Głowno oraz SP Widzew. Dodatkowo, w grze wewnętrznej drużyna B zagra również z młodszymi kolegami z rocznika 2009.

„Cały okres przygotowawczy spędzimy na obiektach Szkoły Mistrzostwa Sportowego. Nie brakuje nam jednak tutaj niczego, aby jak najlepiej przygotować się do kolejnej rundy. Oprócz codziennych treningów zaplanowaliśmy również szereg gier kontrolnych w których będziemy mogli zmierzyć się z wymagającymi rywalami” – podsumowuje początek przygotowań trener Wasiak.

W dalszym ciągu na treningach naszego zespołu pojawiają się nowi zawodnicy testowani. Warto jednak podkreślić, że w okresie zimowym szeregi drużyny rocznika 2008 wzmocnił już m.in. Kacper Nowara, który dołączył do UKS SMS Łódź z Górnika Zabrze.

Published by Redakcja