Aktualności

Druga drużyna juniora młodszego przygotowuje się do rozgrywek!

W okres przygotowawczy do sezonu weszli również zawodnicy z rocznika 2007, którzy pod czujnym okiem trenera Czubińskiego rozpoczęli regularne zajęcia w Łodzi.

Przed zawodnikami UKS SMS ważny okres, ponieważ zbliżające się rozgrywki nie będą należały do najłatwiejszego dla nich wyzwania:

„Rozpoczęliśmy przygotowania do rundy wiosennej na obiektach UKS SMS Łódź. Przed nami dość długi okres, który musimy wykorzystać jak najlepiej, aby przygotować się do rywalizacji w kategorii wiekowej A1. Na boisku będziemy mierzyć się z zespołami rok, a nawet dwa lata starszymi, a do tego musimy być jak najlepiej przygotowani.” – opowiada trener Andrzej Czubiński.

Przed biało-niebieskimi aż 9 gier kontrolnych, z czego 4 spotkania zostaną rozegrane z drużynami seniorskimi.

„Zależy nam, aby wszyscy zawodnicy naszej Akademii mieli odpowiednie warunki do rozwoju swojego potencjału, dlatego nasz zespół będzie również wzmacniany zawodnikami z naszych starszych grup” – dodaje trener drugiej drużyny rocznika 2007.

W pierwszym spotkaniu nasi zawodnicy pokonali ekipę Metalowca Łódź, wygrywając spotkanie 5:3 prezentując przy tym zdecydowanie dobrą dyspozycję.

Published by Redakcja