Aktualności

Rocznik 2009 dalej na fali.

Nie zwalniają tempa zawodnicy z rocznika 2009. Wydaje się, że nie mogli liczyć na lepszy początek rozgrywek niż ten, który sobie „zafundowali”. Zarówno pierwszy, jak i drugi zespół świetnie prezentuje się na boisku, a do tego gra obu drużyn jest niezwykle skuteczna.

„Oczywiście, początek rozgrywek bardzo dobry pod względem wyników. Nie chcemy jednak się tym zadowolić, dlatego wymagamy od zawodników dalszego zaangażowania i grania w odpowiednim stylu. Bez względu na to, kto jest przeciwnikiem w danym meczu. Ostatnio na treningach mocniej pracowaliśmy nad atakiem szybkim, co również było widać w tych spotkaniach” – opowiada trener Mariusz Solecki.

Pierwszy zespół ma za sobą kolejne dwa mecze w rozgrywkach I Ligi Wojewódzkiej. W pierwszym z nich biało-niebiescy wygrali z Widzew TMRF 3:0. Warto zaznaczyć, że trzema bramkami w tym meczu popisał się Arendt. W kolejnym meczu młodzi zawodnicy UKS SMS pokonali Lechię Tomaszów Mazowiecki 4:0.

Zawodnicy drugiej drużyny nie chcieli wypaść gorzej i również mają za sobą dwa przekonujące zwycięstwa po dobrych meczach. Najpierw wygrana z BAF Start Łódź, a następnie z Ceramiką Opoczno.

„Najbardziej wyróżniający się zawodnicy dostali również w tym okresie szansę na grę w starszym roczniku. Igor Sałaga trafił do rocznika 2007, natomiast Olek Augustyn, Antek Arendt i Wiktor Kurek w roczniku 2008. My również daliśmy szansę pokazania się Patrykowi Głażewskiemu z rocznika 2010, który ją wykorzystał zdobywając bramkę w jednym ze spotkań” – mówi trener Solecki.

Z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkania i trzymamy kciuki za dalszy rozwój naszych zawodników!

Published by Redakcja