Aktualności

W niedzielę UKS SMS gra z UJ Kraków

Rozgrywki Orlen Ekstraligi piłkarek nożnych wchodzą w decydującą fazę. Na siedem kolejek przed końcem sezonu obrońca tytułu, GKS Katowice, ma  na koncie  38 punktów, dzięki sobotniemu zwycięstwu nad Medykiem Konin 3:0. Dotychczasowy lider, Pogoń Szczecin (35 punktów), zagra w niedzielę.

Trzeci jest UKS SMS Łódź, z dorobkiem 27 oczek. W niedzielę drużyna trenera Marka Chojnackiego zmierzy się na boisku przy ul. Milionowej z zespołem KS Uniwersytet Jagielloński (godz. 12), mającym cztery punkty przewagi nad strefą spadkową.

16. kolejka ekstraligi

SOBOTA:

Medyk POLOMarket Konin – GKS Katowice 0:3

NIEDZIELA:

Godz. 12 GKS Górnik Łęczna – Stomilanki Olsztyn

Godz. 12 Pogoń Szczecin – Czarni Antrans Sosnowiec

Godz. 12 Pogoń Dekpol Tczew – Śląsk Wrocław

Godz. 12 UKS SMS Łódź – KS Uniwersytet Jagielloński

Godz. 12 Rekord Bielsko-Biała – AP ORLEN Gdańsk

 

Published by Marcinek