Aktualności

Kolejne zwycięskie derby na Milionowej

We wtorek nasza drużyna kolejny raz miała okazję spotkać się z zespołem AKS SMS w bezpośrednim pojedynku ligowym. Tym razem, rywalizowały drużyny z rocznika 2009 w meczu I Ligi Wojewódzkiej C1.

Zawodnicy trenera Soleckiego i Robakiewicza po bardzo dobrym spotkaniu wygrali z AKS-em aż 4:1. Dzięki temu zwycięstwu nasza drużyna umocniła się na pierwszym miejscu w ligowej tabeli.

„Kolejne derbowe starcie w krótkim odstępie czasu. Zawodnikom grającym w takich meczach zawsze towarzyszą dodatkowe emocje. Jest to inne doświadczenie niż w pozostałych meczach ligowych. W tym meczu byliśmy zespołem zdecydowanie lepszym. Jedynym słabszym fragmentem gry był okres po straconej bramce, jednak jest to dość często spotykane w rozgrywkach młodzieżowych. Nasi zawodnicy dali z siebie wszystko, dzięki czemu na koniec mogli się cieszyć ze zwycięstwa.” – podsumował trener Solecki.

 

Published by Redakcja