Aktualności

Rozgrywki zawodników 2008 nabierają tempa

Rozkręcają się rozgrywki ligowe Juniora Młodszego B2 w I Lidze Wojewódzkiej. Zawodnicy UKS SMS Łódź mają za sobą już 6 rozegranych spotkań w rundzie rewanżowej.

Biało-niebiescy rozpoczęli rywalizację od wysokich zwycięstw nad Sokołem Aleksandrów i Lechią Tomaszów Mazowiecki. Na szczególne pochwały zawodnicy z rocznika 2008 zasłużyli w drugim meczu, kiedy to po bardzo dobrej pierwszej połowie wygrywali już 3:0. Pomimo dobrego rezultatu, podopieczni trenerów Pyrdoła i Wasiaka w drugiej połowie dalej dążyli do podwyższenia wyniku.

Kolejne mecze przyniosły zwycięstwa nad GKS Bełchatów i Widzewem Łódź oraz porażki w spotkaniach z ŁKS i AKS. W tym momencie, nasz zespół zajmuje drugie miejsce w ligowej tabeli będąc 3 punkty za Widzewem Łódź.

Również zawodnicy drugiego zespołu toczą swoje zmagania ligowe. UKS SMS II Łódź występuje w starszej kategorii wiekowej, w Lidze Juniorów B1. Zawodnicy trenera Wasiaka w pierwszym spotkaniu wygrali na boisku aż 9:2, jednak mecz został zapisany jako walkower na korzyść drużyny z Białej Rawskiej ze względu na spóźnione zgłoszenie jednego z naszych zawodników. Wątpliwości nie było już w następnej kolejce, w której biało-niebiescy wygrali z KKS Koluszki 5:1.

„Wynik nie odzwierciedla w pełni przebiegu tego spotkania. Drużyna z Koluszek postawiła ciężkie warunki, a w pierwszych 20 minutach naszym najlepszym zawodnikiem był bramkarz. W przerwie dokonaliśmy jednak kilku zmian, które pozytywnie wpłynęły na grę naszej drużyny i druga połowa była już w pełni pod naszą kontrolą” – opisuje trener Wasiak.

W kolejnych meczach nasz zespół radził sobie ze zmiennym szczęściem. Remis z KKS Olimpią Zduńska Wola, przegrana z drużyną z Kutna i zdecydowane zwycięstwo z Kolejarzem Łódź. Już jutro na zawodników drugiej drużyny czeka mecz z zespołem SAP II Andrespolia.

 

Published by Janusz Matusiak