Aktualności

Wysokie zwycięstwo reprezentacji Polski U17

Piłkarki nożne reprezentacji Polski do lat 17 doskonale rozpoczęły kwalifikacje do mistrzostw Europy U-17. Biało-czerwone pokonały reprezentację Macedonii Północnej aż 9:0 po golach Weroniki Araśniewicz, Mihaeli Dodevskiej (samobójczym), Oliwii Związek, Oliwii Łapińskiej, Krystyny Flis, Zuzanny Witek, Anny Skrzypczyk, Martyny Bartczak oraz Kingi Wyrwas. Teraz biało-czerwone czekają spotkania ze Szkocją (16 marca w Plewiskach) oraz Danią (19 marca w Plewiskach).

Polska: Julia Woźniak – Iga Witkowska (58, Martyna Bartczak),  Oliwia Łapińska,  Magda Piekarska, Krystyna Flis (58, Anna Skrzypczyk) –  Maja Zielińska (46,  Aleksandra Kuśmierczyk),  Lena Marczak,  Kinga Wyrwas,  Zuzanna Witek (71, Małgorzata Rogus) – Weronika Araśniewicz, Oliwia Związek (46,  Julia Ostrowska).

Published by Marcinek